‘Beat the street’ groot succes onder scholieren – video

Dinsdag 11 december 2019 organiseerde VVN Zuidplas ‘Beat the street’. Met dit project kunnen scholieren van de middelbare scholen tests doen d.m.v. een virtual realitybril. Bijna 200 scholieren van het Comenius College en van Thorbecke Voortgezet Onderwijs namen deel aan deze ochtend.

Het project, gefinancierd door de gemeente en uitgevoerd door mensen van TeamAlert, werd voor het eerst in Zuidplas gehouden. Het is een manier om kinderen van deze leeftijd bewust te maken van gevaren in het verkeer, zonder ze de risico’s te laten ondergaan van het echte verkeer.
(Tekst gaat door onder foto)

Na elke test werden de scholieren door TeamAlert gevraagd wat ze hadden meegemaakt en hoe ze dit in de toekomst beter zouden doen.

De meestgehoorde ‘fout’ was het kijken op de telefoon, terwijl ze aan het verkeer deelnamen. Na afloop mochten de kinderen hun goede voornemen op een muur schrijven en ze moesten beloven dit goede voornemen tenminste een maand lang vol te houden.

VVN maakte er een video-verslag van: