VVN Zuidplas is ambassadeur van ‘Maak een punt van 0’

Op vrijdag 9 december 2022 heeft Astrid Homan van Regionaal Ondersteuningsbureau Verkeersveiligheid Zuid-Holland (ROV) de VVN-afdeling Zuidplas benoemd tot ambassadeur van de campagne ‘maak een punt van 0’ (verkeersslachtoffers). Wethouder Daan de Haas feliciteerde de afdeling en complimenteerde de vrijwilligers voor hun inzet.

VVN Zuidplas is de eerste afdeling die dit predicaat krijgt. De inzet – fietsverlichtingscontroles, snelheidscontroles, parkeercontroles, het organiseren van verkeersexamens, het geven van dode hoeklessen, het geven van voorlichting (o.a. met een alcoholsimulator) en binnenkort weer de opfriscursus verkeerstheorie – valt binnen het kader van de campagne, waarmee gepoogd wordt het aantal verkeersslachtoffers drastisch te verlagen.

Gemeente Zuidplas is overigens al geruime tijd ambassadeur van ‘Maak een punt van 0’.

Het bestuur van VVN Zuidplas met Astrid Homan (ROV) en Daan de Haas (gemeente Zuidplas)